Василь Данилів: Загроза триває у різному вигляді


Весь непотріб відпаде, чи то сам по собі, чи то перестріляються, чи перехворіють, чи з балконів повипадають…

«Бо де скарб твій, там буде й серце твоє» – Євангелія від Матвія 6:21.

Всі олігархічні структури вивозять усі або більшість грошей, які зароблені або шляхом законним, або ні за межі України. Значить серце їхнє не в цій країні і живуть вони європейським життям розкоші та зручностей та почувають себе більш комфортно там, ніж в цій країні. А чи потрібні вони Європі або Англії? Так, потрібні, адже вони вкладають багато ресурсу в свої комфортні послуги, ніхто крім них не викидає такі суми на такі дурниці.

А чи ведеться проти цього якась боротьба? На словах так, на ділі ні! Всі нові політичні діячі пов’язані з ними різними схемами або фінансовими інтересами.

Подивимось як було, активне існування «Свободи» на Майдані Незалежності. Так дійсно, «Свобода» була активна. Подивимось на партію та її склад, середня та нижча ланка цих членів політичної сили ідейні та працьовиті або правильніше сказати – активні. Вища ланка – заплутані в різні договорняки та фінансові схеми з минулою владою, управляв ними Клюєв А., який використовував їх в іграх своєї важливості із «сім´єю» Януковича та інших Регіоналів. Різні мітинги чи виборча кампанія фінансувались напряму. Але вимкнувся їм Майдан з рук і пішов безповоротний процес. Майдан отримав перемогу.«Свобода» отримала вплив у виконавчій владі. Махніцький став Генеральним прокурором і що ми побачили, він загальмував процес арешту Регіоналів, які були найбільш активні в Антимайдані. МВС не розслідувало злочини, які привели до загибелі Небесної Сотні, обілив Клюєва та багатьох, хто потрапив до списку санкцій в Єврозоні, покривав корупційні схеми, які були до нього, тобто, став таким самим, як і Пшонка.

Тому ця партія зазнала поразки на виборах до Верховної Ради і не отримала кредит довіри. Мій прогноз: якщо «Свобода» не звільнить зі своїх лав Махніцьких та не викриє їхні діяння на внутрішньому з’їзді, така партія перестане існувати. Тобто, «Свобода» пропаде в історії буревій.

Така ж історія намічається з «Народним Фронтом». Чи має озвучене звинувачення якесь підґрунтя, чи ні, покаже час. Але абсолютно нічого не змінилось, ні в силових структурах, ні в судовій системі. Люди очікують від «Фронту Змін» фактичних змін. А хіба вони є? Вони стали великими та недосяжними. Влада дає таке відчуття.

Отже, щоб не пропав і «Фронт», так як загубилась «Свобода». Людей вже не обдуриш, вони всі виросли, багато пройшли і стали більш вимогливі. Не будуть працювати закони та не буде ефективною влада, зросте попит на так званих «Червоних бригад», які будуть боротись силовим методом, так як ці «Бригади Червоні» робили у 70-80 роках в Італії, але вони боролись на боці Комунізму і проти Капіталізму і тому не отримали кредит довіри у народу.

А коли почнеться боротьба не на користь Комунізму, а на користь України без корупції та олігархізму, ця боротьба, на мою думку, буде підтримуватись народом. Хоч я і не підтримую такий шлях, але дивлячись на реальну картину в якому суспільстві ми живемо, це таки цілком можливо.

Нещодавно ЗМІ сколихнули два, подібні між собою, вбивства- загинув Регіонал Калашніков та журналіст Бузина. Чи заслуговують вони на таку смерть? Мабуть, що так. Калашніков організатор «тітушок» в Маріїнському парку під час Майдану, в якому вбивали страйкарів, відрізали їм голови та робили каліками. Чи знав про це Калашніков? Звісно, що знав. І тут відразу виникає наступне запитання, – чому він не під арештом??? Доказів достатньо, зверніться до Соні Кошкіної чи до Євромайдан SOS, вони б надали. Це запитання до Авакова та всіх прокурорів, починаючи від продажних Махніцького та Яреми. Спитати у Шокіна, нехай надасть аналіз роботи своїх попередників.

Про Бузину скажу коротко, якщо ти не любиш свою країну, а обожнюєш Росію та її імперські амбіції, відповідь одна: «Чемодан-вокзал-Росія! Чому ти тут?».

Запитання для СБУ, чому не була зупинена робота Бузини?  Бузина- це чистий приклад українофоба, котрий називав себе  малоросом!

Звісно, що шкода їх як людей, у них рідня мати, діти. Загибель людини це великий гріх та велика біль. Боротьба повинна бути без смертей!

Чомусь відразу з’явилась УПА, яка нібито взяла на себе ці вбивства, але моє бачення, що це дурня. Ніяка УПА не має нічого спільного з цим. З часом ми дізнаємось як це було та чому, але слід саме від Східної сусідки, яка вже століттями вирішує питання своєї окупаційної гри на наших теренах. Вона завжди буде влазити в наші інтереси чи то відкритим шляхом, як приклад Крим та Донбас, чи то впливом на продажних політиків, які знаходяться при владі, чи такими підставами та інтригами, як вбивства та викрадення.

Але як би не було, я дивуюсь нашому народу, в якого на руках маса нелегальної зброї, вже скоро лінивий не торгує цим залізом, тай ціна, що швидше пістоль купиш, ніж блок Мальборо.

На мою думку, не врегулює цю проблему ніхто. Як саме можна врегулювати, – відкрити вільний доступ до зброї через дозвіл та процес проходження обстеження у психіатра(але ці процеси мають бути відповідальні).

Повернемось до Звіту Ради Європи. Ніколас Брац чітко сказав, що МВС нічого не робило, а навпаки перешкоджало розслідуванню. Прокуратура підтверджує цей факт. Проаналізуємо: керівництво МВС на чолі із Захарченком, повністю було пов’язане з ліквідацією Майдану та управлінням так званими «тітушками», які ліквідували самих активних майданівців. Половина керівництва втекло разом із Захарченком, а частина залишилась на своїх місцях для ліквідації усіх доказів їхньої причетності. Інша частина просто звільнилась. Це ж очевидно! Достатньо проаналізувати!

Спрацював взаємозв’язок ще Кучмівських політичних дітей і всі вони переплетені та пов’язані. Знайшли декількох «цапів відбувайлів» і думають, що цим все перемелеться. А ось ні, не перемелеться, час все розставить на свої місця.

Відродження країни триває, можливо прийдеться пройти такий самий шлях, як Італія в 70-80 роки, коли процвітали «Червоні Бригади», мафії, як бандитські, так і політичні.

Але не все так погано, в нас працьовитий народ та чудові люди. Я про це пишу весь час, непотріб відпаде чи то сам по собі, чи то перестріляються, чи перехворіють, чи з балконів повипадають. Головне їх не чіпати, а просто ігнорувати і просити Бога, щоб прийшли до тями, щоб повернув їм розум, бо не все можна загарбати чи нахапати.

Роздивитись навколо, наскільки коротке наше життя, яка красива та чудова природа, радійте з рідних та близьких, радійте тому, що можете комусь допомогти.

А насилля та агресія нікому ніколи радості не принесли. Всі ці Сталіни та Івани Грозні помирали як щурі в муках та страху відплати за свої гріхи.

Краще жити скромніше, але з чистим серцем та думками.

 

Слава Україні! Героям слава!

Любіть Україну, тримайте порох сухим!

 

18.04.2015р.

Політв’язень Василь Данилів, засновник УЄП

Київський СІЗО