ПРО НАС

Українська Європейська Перспектива(УЄП), є Міжнародною неурядовою організацією зареєстрованою 7 квітня 2011 року у Празі, на основі рішення прийнятого МВС Чеської Республіки, реєстраційний номер ­č.j.: MV-1­3820-11/VS­-2011, IČ­.: 7254195­4.


Основними засновниками УЄП були:

 • Василь Данилів – успішний український бізнесмен, меценат, громадський діяч, громадянин України з постійним місцем проживання в Чехії.

 • Богдан Данилишин – професор, академік НАН України, екс-міністр Економіки України, дисидент – переслідувався Режимом Януковича і отримав політичний притулок у Чехії, громадянин України.

 • Ірина Халупа – редактор «Радіо Свобода», ведуча передач про Україну у світовому контексті, громадянка США.

 • Галина Андрейців – громадська активістка, волонтер, керівник МГО «Українська Європейська Перспектива», громадянка України з постійним місцем проживання у Чехії.

Основна мета діяльності УЄП є сприяння європейській інтеграції України, розвиток культурного, торгівельного та економічного співробітництва між Україною та ЄС, реалізація гуманітарних проектів для підтримки України та захисту прав та інтересів Українців. А також, об’єднання зусиль усіх небайдужих людей, не залежно від громадянства, для проведення постійних акцій наметового типу, з метою посилення уваги європейського суспільства до політичних подій, російської пропаганди, та реальної ситуації на сході України.

Стратегічні цілі і завдання : лобіювання інтересів України в Європі для підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, представництво та захист інтересів України в Європейському парламенті, створення та підтримка позитивного іміджу України в Європі, об’єднання зусиль активних громадських та політичних діячів світового рівня, для втілення в Україні європейських стандартів життя та побудови сильної демократичної Європейської країни.

Наші основні проекти: В перші роки свого існування Українська Європейська Перспектива активно працювала на викритті злочинів режиму Януковича та визволенню політв’язнів, та на дослідженні та підготовці  матеріалів для  «Чорної книги корупції влади Януковича».

Чесько-український гуманітарний проект «O.S.- Допоможіть людям на Майдані вижити». Збір допомоги для людей на Майдані. З Чехії в Київ ми відправляли медикаменти, теплий одяг, їжу, засоби захисту. Також координували і опікувались пораненими майданівцями, які проходили лікування і реабілітацію в Чехії.

За цей період нами була надана допомога близько 1 мл. чеських крон.Після російського вторгнення і захоплення Криму, а в подальшому і частково території сходу України, наша діяльність була направлена на наступний проект «Допомагаємо Україні разом -Чехія» – допомога цивільному населенню і українським військовим в зоні АТО, військовим і польовим госпіталям, пораненим бійцям АТО, тимчасовим переселенцям з Криму і Донбасу, сім’ям загиблих, дитячим будинкам на лінії розмежування та важкохворим дітям.

З перших місяців 2014 року і по сьогодні, ми успішно реалізуємо і проводимо :

 • «Чеські канікули» – Літній і зимовий відпочинок і реабілітація для дітей з України;

 • «Список мрій» – адресна фінансова допомога, ремонт будинків, оплата навчальних курсів, закупівля і доставка подарунків і необхідних речей для сімей загиблих;

 • Допомога «Реабілітаційнийному центру на Ів.-Франківськівщині» – реабілітація та допомога українським військовим повернутись до цивільного життя;

 • Активно через місцеве ЗМІ і телебачення привертаємо увагу європейської спільноти до проблем і реальної ситуації на сході України та звертаємось з проханнями до європарламентарів про посилення міжнародних санкцій проти Росії – країни агресора. Організовуємо зустрічі українських військових, волонтерів, політичних і громадських діячів із європейською спільнотою.

 • «Україно, вітаємо в Європі!» – проект спрямований на культурну співпрацю між Україною і Чехією, популяризація України, створення та постійна підтримка позитивного іміджу України в Європі. Організація музичних фестивалів, концертів, благодійних ярмарок і аукціонів, мистецьких виставок, творчих зустрічей, також представляємо Україну на мультикультурних акціях і подіях у Празі.

 • Ми є співзасновниками унікального проекту «Празький Майдан» – одна з найбільш довготривалих вуличних акцій, яка розпочалась у вересні 2014 року в центрі Праги і діє по сьогоднішній день.

Номер прозорого рахунку для благодійних внесків: 

Raiffeisen Bank a.s, 6283201001 /5500  Для закордонних переказів IBAN CZ8755000000006283201001 SWIFT  RZBCCZPP.

Наші Контакти:

 • Tel.: +420 7­75 781 997­

 • Viber: +420 605 255 913

 • E-mail.: office­@originally.u-e-p.eu

 • Керівник: ­g.andrejci­v@originally.u-e-p.eu

 • Наш сайт

 • Адреса: м. Прага, Політичних в’язнів 21, 110 00 Прага 1, Чеська Республіка.