Проект УЄП “Європа в Україні” – Звернення до європарламентарів


1453818975-3638

У 2018 Міжнародна неурядова організація Українська Європейська Перспектива започатковує новий проект « Європа в Україні».  Метою проекту є створення Групи підтримки України з числа європарламентарів, для прискорення виконання реформ, подолання корупції, виконання зобов’язання, які випливають з членства в ЄС,  та врегулювання  військового конфлікту на сході країни.

Про нас: 

«Українська Європейська Перспектива» (Ukrajin­sko Evrops­ká Perspek­tiva), є Міжнародною неурядовою організацією зареєс­трованою 7­ квітня 20­11 року у ­Празі, на ­основі ріш­ення прийн­ятого МВС ­Чеської Рес­публіки, р­еєстраційн­ий номер ­č.j.: MV-1­3820-11/VS­-2011, IČ­.: 7254195­4.

Контакт 1: Tel.: +420 7­75 781 997­, Viber: +420 605 255 913
E-mail.: office­@originally.u-e-p.eu , керівник: ­g.andrejci­v@originally.u-e-p.eu ­, www.originally.u-e-p.eu ,

Адреса:  м. Прага, Політичних в’язнів 21, 110 00 Прага 1, Чеська Республіка.

Контакт 2: Куратор проекту “Європа в Україні” Marianna Danyliv,

E-mail: marianna.danyliv@originally.u-e-p.eu 

Основними засновниками УЄП були:

 • Василь Данилів – успішний український бізнесмен, меценат, громадський діяч, громадянин України з постійним місцем проживання в Чехії.
 • Богдан Данилишин – професор, академік НАН України, екс-міністр Економіки України, дисидент – переслідувався Режимом Януковича і отримав політичний притулок у Чехії, громадянин України.
 • Ірина Халупа – редактор «Радіо Свобода», ведуча передач про Україну у світовому контексті, громадянка США.
 • Галина Андрейців – громадська активістка, волонтер, керівник МГО «Українська Європейська Перспектива», громадянка України з постійним місцем проживання у Чехії.

Основна мета діяльності УЄП є сприяння європейській інтеграції України, розвиток культурного, торгівельного та економічного співробітництва між Україною та ЄС, реалізація гуманітарних проектів для підтримки України та захисту прав та інтересів Українців.

Стратегічні цілі і завдання : лобіювання інтересів України в Європі для підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, представництво та захист інтересів України в Європейському парламенті, створення та підтримка позитивного іміджу України в Європі, об’єднання зусиль активних громадських та політичних діячів світового рівня, для втілення в Україні європейських стандартів життя та побудови сильної демократичної Європейської країни.

Наші основні проекти:

 1. В перші роки свого існування Українська Європейська Перспектива активно працювала на викритті злочинів режиму Януковича та визволенню політв’язнів, та на дослідженні та підготовці  матеріалів для  «Чорної книги корупції влади Януковича».
 2. Чесько-український гуманітарний проект «O.S.- Допоможіть людям на Майдані вижити». Збір допомоги для людей на Майдані. З Чехії в Київ ми відправляли медикаменти, теплий одяг, їжу, засоби захисту. Також координували і опікувались пораненими майданівцями, які проходили лікування і реабілітацію в Чехії. За цей період нами була надана допомога близько 1 мл. чеських крон.
 3. Після російського вторгнення і захоплення Криму, а в подальшому і частково території сходу України, наша діяльність була направлена на наступний проект «Допомагаємо Україні разом Чехія» – допомога цивільному населенню і українським військовим в зоні АТО, військовим і польовим госпіталям, пораненим бійцям АТО, тимчасовим переселенцям з Криму і Донбасу, сім’ям загиблих, дитячим будинкам на лінії розмежування та важкохворим дітям. З перших місяців 2014 року і по сьогодні, ми успішно реалізуємо і проводимо :
 • «Чеські канікули» – Літній і зимовий відпочинок і реабілітація для дітей з України;
 • «Список мрій» – адресна фінансова допомога, ремонт будинків, оплата навчальних курсів, закупівля і доставка подарунків і необхідних речей для сімей загиблих;
 • Допомога «Реабілітаційнийному центру на Ів.-Франківськівщині» – реабілітація та допомога українським військовим повернутись до цивільного життя;
 • Активно через місцеве ЗМІ і телебачення привертаємо увагу європейської спільноти до проблем і реальної ситуації на сході України та звертаємось з проханнями до європарламентарів про посилення міжнародних санкцій проти Росії – країни агресора. Організовуємо зустрічі українських військових, волонтерів, політичних і громадських діячів із європейською спільнотою.
 1. «Україно, вітаємо в Європі!» – проект спрямований на культурну співпрацю між Україною і Чехією, популяризація України, створення та постійна підтримка позитивного іміджу України в Європі. Організація музичних фестивалів, концертів, благодійних ярмарок і аукціонів, мистецьких виставок, творчих зустрічей, також представляємо Україну на мультикультурних акціях і подіях у Празі.
 2. Ми є співзасновниками унікального проекту «Празький Майдан» – одна з найбільш довготривалих вуличних акцій, яка розпочалась у вересні 2014 року в центрі Праги і діє по сьогоднішній день. Мета: об’єднання зусиль усіх небайдужих людей, не залежно від громадянства, для проведення постійних акцій наметового типу, з метою посилення уваги європейського суспільства до політичних подій, російської пропаганди,  та реальної ситуації на сході України.

За 7 років своєї діяльності Українська Європейська Перспектива  завдяки довірі і постійній підтримці чеських і українських меценатів, надала допомогу Україні майже на 4 мл.крон., набула статусу “адвоката” України у Європі.  Ми співпрацюємо з провідними європейськими політиками, громадськими активістами, лідерами, які щиро підтримують Україну. Наша діяльність завжди прозора. Серед партнерів УЄП такі як, Муніципалітет міста Прага,  Національна галерея Праги, ГО«Людина в біді», Інтеграційний центр в Чехії, Світовий конгрес Українців, та інші партнерські некомерційні організації.   Проекти УЄП проходять під патронатом Посольства України в Чехії та старости регіону Прага 4 Петра Штєпанка.  Деякі наші проекти фінансуються Магістратом міста Праги, МЗС України, фондом BLÍŽKSOBĚ.

У 2018 році ми започатковуємо  новий проект « Європа в Україні» .

Друзі, ми прагнемо, щоб Україна стала сильною та розвиненою європейською країною, але, реально оцінюючи ситуацію, ми бачимо, серйозні проблеми –  неможливість подолання корупції та створення незалежної судочинної системи, подвійні стандарти, нездатність взяти на себе зобов’язання, які випливають з членства в ЄС.  Тому, ми прийняли рішення, залучити до вирішення цих проблем європарламентарів, щоб з їхнім досвідом і допомогою створити Групу підтримки України, з якою будемо активно працювати разом  над побудовою Європи в Україні, та в першу чергу, над врегулюванням військового конфлікту на сході країни. Група допомагатиме у прискоренні  реформ в Україні, інтеграції у транспортну інфраструктуру, партнерство в індустріальній сфері, збільшення участі України в програмах ЄС.

Група зосередиться на приватних і державних інвестиціях в соціальну та економічну інфраструктуру України, у той же час, забезпечуватиме ретельну перевірку їхнього використання, тим самим, гарантує  прозорість і запобігання будь-яким зловживанням. Крім того, пропонується заявити про підтримку справжніх економічних реформ, які спрямовані на поступове скасування монополій, обмеження ролі олігархів шляхом запровадження відповідних законів та підтримку реформ у банківському і фінансовому секторах, спрямованих на боротьбу з відмиванням грошей та ухиленням від сплати податків.

Також пропонується підтримувати єдність дій серед держав-членів ЄС у збереженні колективного тиску на Росію, зокрема шляхом посилення конкретних обмежувальних заходів для вирішення конфлікту на сході України, підтримувати моніторингову місію ОБСЄ.

Група буде також вимагати від України нових зобов’язань щодо повного проведення реформ, пов’язаних із судовою системою, державним управлінням, боротьбою з корупцією та організованою злочинністю. На основі відповідних дорожніх карт з чітко визначеними цілями і термінами виконання, заохочувати реформи у сфері виборів з метою поліпшення виборчих основ, забезпечити застосування існуючих у ЄС норм. Також пропонуємо працювати спільно та підтримати Україну у виконанні безвізового режиму з тим, щоб уникнути застосування в майбутньому механізму тимчасового призупинення дії безвізу. Група підтримки України матиме на меті створити необхідні умови для тісної політичної асоціації та економічної інтеграції України у Євросоюз.

Українська Європейська Перспектива запрошує Вас підтримати Україну на шляху інтеграції до Європи та  приєднатися до даного проекту.

 

Допомогти можна на прозорий розрахунковий рахунок УЄП:

Raiffeisen Bank a.s , 6283201036 / 5500 

IBAN  CZ15 5500 0000 0062 8320 1036 

SWIFT  RZBCCZPP , з позначкою: Європа в Україні

 

Куратором цього проекту, з попередньої згоди, буде пані Marianna Danyliv, також вона матиме від нас всі відповідні права для проведення переговорів та комунікації між європарламентарями і українськими політиками та державними структурами. Ви можете звязатися з Маріанною через електронну пошту: marianna.danyliv@originally.u-e-p.eu 

Ми раді вітати Василя Мірошниченка, який приєднався до нас у якості Директора по зв’язках з громадськістю проекту Європа в Україні, а також дякуємо Майклу Берчілу, волонтеру, який взяв на себе важливу роль Управляючого Директора проекту Європа в Україні.

Контакти: vasyl.myroshnychenko@originally.u-e-p.eu       michael.burchill@u-e-p.eu

Ми щиро віримо, що кожен з нас і всі разом ми творимо майбутнє держави!