Василь Данилів: Аналіз тижня-найбільш обговорювані теми перших квітневих днів


Аналіз тижня-найбільш обговорювані теми перших квітневих днів

Василь Данилів: “Країна прокинулась від зимової сплячки заколисаного співу наших керманичів з новими тарифами, які виросли в три рази в порівнянні з 1 квітня 2014 року, а також з  найнижчою середньою місячною заробітною платою, яка складає 148$, а пенсія 65$, з витратами сімейного бюджету на продукти харчування 50,2 %, а середня витрата на ЖКХ – 48%.”

Ось з чим прокинулись після співу, так званої, пронародної влади, а ще забув згадати «продемократичної».

Ну звісно, це одні із вимог МВФ, який примусив збалансувати, як бюджет, так і поповнення до НАК «Нафтогаз» коштів мега дирки, яка виникла за весь час його існування. Не буду багато писати на цю тему, опишу тільки коротко.

Ось-ось у нас буде створене Антикорупційне Бюро, яке можна було б створити вже давно. Папу Римського вже можна було обрати, а ми голову бюро вибираємо скоро півроку, ну менш з тим.  Він буде обраний і перш за все з чого потрібно почати – це саме з НАК «Нафтогаз», де корупційними схемами десятиліть було обкрадено наш народ на десятки мільярдів доларів, як не на сотні.

І в цьому пограбуванні приймали участь Кучма, Ющенко, Янукович та багато сьогоднішніх політичних діячів, які і сьогодні приймають  участь у формуванні наших так званих «реформ», а також багато олігархів, які беруть участь в прямій політичній діяльності сьогодення.

Народ, або його представники, повинні приймати участь в контролі за  діяльністю цього бюро, повинні змусити здійснити детальний аналіз та розслідування всієї діяльності НАК «Нафтогаз». Зверніть увагу, саме на сьогодні ціна газу українського видобування 19 мільярдів та російського або з ЄС 2 мільярди,  отримано 21 мільярд, який потрібно на населення 14 мр. + 7 міл. ЖКХ та бюджетні організації (школи та садочки) з додатковою ціною трансформування та ціна ПДВ становить 2 360 гривні – це в точці відбору.

А з 1 квітня 2015 року виставляють ціну для населення 7 188 гривень, різниця в 3,1 рази. Це не припустимо ви скажете, та ні, це вирішили залізти до кишень населення та покривати збитки НАК «Нафтогаз», дофінансовувати підприємства, які є в руках олігархічних кланів. А це мільярди, десятки мільярдів гривень на рік.

Моє бачення вирішення проблеми коротко та ефективно:

1. Чесні люди в Антимонопольному комітеті. Парадокс, немає назначеного голови вже більше року, один хоче призначити однокласника, а другий – друга чи кума. Зверну вашу увагу, що Антимонопольний комітет, це найголовніший орган для контролю прав споживача. Велика проблема в монополії, найбільша максимально можлива частина на ринку 20-25%, а в нас вона досягає 80%, а то  і 100% в багатьох галузях.  Це кричуща проблема. Запитання,-чому вона не вирішена вже більше року? Відповідь,-  зкорумповані керманичі монополісти, тому і не зацікавлені в ліквідації цієї проблеми.

2. Необхідно ліквідувати НАК «Нафтогаз», дозвіл вступити  багатьом іншим компаніям, прозорий та гарантований фінансово ринок, дозволить кінцевому споживачу мати великий вибір постачальників.

3.  Відокремити виробників від транспортувальників.

А саме головне, не заважати!

Ось прості поради для досягнення відкритого ринку на енергетичному сегменті.

Таким чином, після реалізації таких заходів зруйнується і корупційна складова.

Повернусь до старої пісні олігархів, які співають політикам, а ці від страху втрати рейтингу ідуть на такі кроки.

Ми роботодавці, в нас декілька тисяч робочих місць, якщо ви не дасте нам такий тариф, завтра будуть на вулиці 10 – 20 тисяч людей, і тому вони  отримують тарифи на залізнодорожні перевозки , на електроенергію, на ціну газу. Саме такий спів можна було чути роками, ось і передавалось на всіх громадян, спів виконували політики, страждав народ, до чого і привело сьогодення.

Країна належить олігархам і надалі, відкрийте журнали і подивіться  список впливових людей України. Від першого до останнього впливового місця мають відношення до олігархічних кланів.

А тепер ще деякі питання тижня: боротьба Кабінету Міністрів з корупцією механізмом МВС. Анонсовано міністром Аваковим про припинення «кришування» працівниками МВС притонів проституції в Києві.  Відкрив нам анонс пан Міністр. Зло, це МВС, яке «кришує» притони борделі, наркоторгівлю,  незаконні казино та гральні бари, торгівлю контрабандою та співпрацю з ОЗГ, які займаються криміналом.

А Ви, пане Міністре, відкрили новину. Вашу систему,яка прогнила та є розплідником зла, потрібно ліквідувати та обрати нових людей, які раніше не мали ніякого відношення до вашої дирявої системи!

А тому запитання, чи не робите Ви вигляд будь-якої активної роботи  та вигляд очищення?

Водночас, СБУ робить обшук у ваших замісників, де знаходять, по інформації депутата Капліна С., велику суму у валюті та схеми корупцій у очолюваному Вами органі.

Також,  хочу зауважити,  вчорашня доповідь Єврокомісії, яка напряму звинуватила очолюваний Вами орган в тому, що він перешкоджав розслідувати та ліквідували докази причетності осіб, які по сьогодні працюють у вашій структурі на посаді заступника Міністра та в структурі МВС. На такі звинувачення анонсом не обійтись.

Ще одне питання тижня – це примусовий розгін добровольчих батальйонів до структур Міноборони, Нацгвардії чи МВС. Такі батальйони, як Правий Сектор, ОУН, найбільш болючі для влади, влада боїться самостійності та згуртованості саме таких батальйонів. Саме завдяки їм російський загарбник не стоїть біля кордонів Європи, а могло б так бути. Тоді вони були потрібні, сьогодні їх потрібно ліквідувати шляхом розформування, як не вступлять до продержавних структур, в більшості зкорумпованих та з великою участю п’ятої колони, яка присутня в цих структурах.

А чому структури батальйонів не можуть бути приватними так, як це є в США, Франції та Польщі?!

Я почув думку з передової одних людей саме з таких батальйонів, які є самостійними і без орденів та медалей готові положити своє життя заради України. «Старі політики нам залишили країну з війною, корупцією та пограбовану, і тому на наші плечі і на нашу відповідальність впав цей тягар вигнати ворога і корупціонерів. Побудуємо  квітучу державу, як не ми, то наші побратими, які є чесними та справедливими, пройшли крізь вогонь та воду.»

Слава Україні!

Пишаюсь я такими людьми, що вони в нас є, сміття в лиці старих  політичних діячів відпаде, а вони залишаться, бо саме вони є цвітом нашої нації.

 

04.04.15

Політичний в’язень  Василь Данилів

Київ. Лукянівський СІЗО.