30 жовтня – День політв”язня. Всеукраїнське одноденне голодування


www.svobody-patriotam.com

          30 жовтня оголошували голодування Стус і Чорновіл на знак солідарності в`язнів           радянського режиму, яких утримували в тюрмах без слідства і суду.

Таку інформацію знайшли Андрій Медведько та Денис Поліщук і вирішили, що після перемоги Революції Гідності настав час повертатись до традицій легендарних дисидентів. Голодуватимуть в`язні Лук`янівського СІЗО, Київського ІТТ, Харківського СІЗО та Львівського СІЗО. Їх звинувачують за різними статтями, але всіх об’єднує одна вимога – закон!

den politvjaznja

ЗАЯВА СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ З ПРИВОДУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОДНОДЕННОГО ГОЛОДУВАННЯ:

“У 1974р. творці української незалежної держави В. Стус та В. Чорновіл, перебуваючи в радянських концтаборах, оголосили днем політв’язня 30 жовтня, який надалі відзначали одноденним голодуванням.

Ми, сучасні політв’язні нинішнього режиму, змушені відродити цю дату. Так само, як і наші славні діди, ідейними наступниками яких ми є. 30 жовтня 2015р. ми оголошуємо одноденне голодування.

Під терміном “політв’язень” ми розуміємо людину, яка потрапила за ґрати через свої переконання або діяльність, пов’язану з політикою, яка йшла на користь суспільству, але заважала нинішній владі.

Всі ми є патріотами своєї країни. Ми стояли в перших лавах на Майдані, мріючи, що наші зусилля допоможуть Україні змінитися в кращий бік. Ми одні із перших, хто добровольцями відправились захищати країну від російських агресорів. Понад усе ми любимо свою країну і свій народ. На жаль, саме в цих позиціях ми і розходимось з нинішньою владою.

Вони зайшли в свої кабінети по тілах небесної сотні, а укріпились за рахунок смертей тисяч патріотів в АТО, яких зрадили, виконавши вимоги агресора.

Зараз ці люди намагаються нас очорнити, називаючи маргіналами, радикалами, вбивцями і т. д.

Своєю акцією ми хочемо нагадати суспільству про те, що саме явище «політв’язень» не припустимо в цивілізованій країні, до побудови якої всі ми прагнемо. А заперечувати наше існування – неможливо.

Ми привертаємо увагу до тих судилищ, які над нами відбуваються. Прийдіть на суд будь-кого з нас і подивіться, яке беззаконня там чиниться! Більшість з нас безпідставно тримають за ґратами, не знаючи, що з нами робити, так як доказів вини не існує, а звільнення означає зламати кругову поруку ментів-прокурорів-суддів. Ми не можемо миритись з тим, що недолюстровані працівники МВС мстяться нам за участь у революції гідності. Саме вони фабрикують справи, підробляючи докази і т. д.

Серед нас є люди, яких ув’язнили ще за часів Януковича. На жаль, ми змушені констатувати, що і зараз на посадах в МВС перебувають ті самі злочинці, які були опорою режиму Януковича, а найодіозніші з них ще й отримали підвищення.

Ми закликаємо всіх людей, які хочуть жити в цивілізованій і правовій країні, звернути увагу на ту несправедливість, яка чиниться відносно нас.

Ця акція є Всеукраїнською демонстрацією масштабу проблеми існування політв’язнів.”

Марші на підтримку політв’язенів проводяться у багатьох містах України, на їхню підтримку виступили Надія Савченко, Сергій Жадан, Ірена Карпа, Олександр Положинський, Андрій Середа, Артем Полежака, Сергій Василюк та інші.

 

emblema

     Протидіючи репресіям

Комітет визволення політв‘язнів – Олесь Вахній

Нинішній незаздрісний побут щораз більше дарує докази того, що лишена у спадок від почилого (і геть не в Бозі) сатанинського Сав`єтського Саюзу постокупаційна, постколоніальна, постсав`єтська, і цілковито антинаціональна за духом, формою і змістом адміністрація, так і не стала на шлях побудови вільної і національної держави. Здолавши світову “імперію зла”, українці постали перед потребою очиститись від її адептів, котрі після проголошення незалежності так і не полишили владних посад. Стараннями так і непокараних комуністів, в Україні постала вкрай збрюрократизована, цинічна, й відверто українофобська орда посадовців, для якої єдиним керунком до дій є гін за особистим зиском й виконання вказівок зовнішніх потуг.

Тероризований найрізноманітнішими формами винародовлення український нарід заслуговує на кращу долю. Від самих початків проголошення нічим не закріпленої “незалежності”, найкращі сини і доньки українського народу не боялись ставати до двобою з аморальною і злочинною системою. Наслідком ув`язнень патріотів режимами Кравчука, Кучми, Ющенка і Януковича, в Україні постала когорта політрепресованих патріотів. Історія ще дасть цьому періоду злочинного свавілля тверезу оцінку, але час кидає нові виклики. Станом справ на час написання цих рядків, суголосно своїм попередникам корупційний режим олігарха Порошенко продовжує здійснювати злочинну політику винародовлення. Нині за гратами утримується більше сотні осіб, для котрих прагнення служити рідному народові є єдиним мірилом доцільності дій і вчинків.

30 жовтня політв`язні постокупаційного режиму Порошенко оголошують одноденне попереджувальне голодування. Кожен учасник вимушеної відмови від вживання їжі, заздалегідь подав письмове повідомлення адміністрації СІЗО про причини котрі спонукають вдатись до цієї дії. Кожен свідомо наразив себе на небезпеку, оскільки згідно “Правил утримання арештованих в слідчому ізоляторі”, відмова від вживання їжі є “грубим порушенням внутрішнього розпорядку”. Відповіддю на політично мотивоване голодування може бути кількадобове утримання в карцері. Тримайтесь брати і сестри! Україна з вами!

Одноденне голодування є першим і попереджувальним заходом в справі протидії свавіллю режиму Порошенка. Нешановні панове посадовці! Почуйте патріотів!